Українське Різдво в ОАЕ зібрало українців та їх друзів з п’ятьох  континентів

Українське Різдво в ОАЕ зібрало українців та їх друзів з п’ятьох континентів

Фото
Укрінформ
Український Святвечір, що відбувся в Абу-Дабі, традиційно користується успіхом у українців в ОАЕ та їх друзів.

Цього разу він став символом єдності та духу української родини, розповів Укрінформу координатор української громади в Абу-Дабі Євгеній Семенов.

«Цей Український Святвечір в Абу-Дабі став заходом справжньої єдності! Єдності різних еміратів і єдності духу української родини. Щиро дякую всім, хто цьогоріч створив можливість для 150 українців та іноземців попри всі перепони зібратись разом увечері 6 січня та поринути у зворушливу атмосферу українського Різдва у столиці Еміратів!», - зазначив активіст.

Українці ОАЕ добре підготувалися до Святвечора: показали фантастичний вертеп, накрили смачний святковий стіл у найкращих традиціях українського Різдва, запросили друзів. «Наліпили понад 700 вареників, зробили 2 каструлі куті,  провели кілька тижнів репетицій вертепу, зустріли 150 гостей. З друзів-іноземців були німці, австрійці, австралійці, тунісці, румуни, ліванці, іспанці, італійці, британці, американці та ін. Дідух був, колядки співали», - розповів Євгеній Семенов.

Він висловив щиру подяку храму St.Joseph's Cathedral Abu Dhabi AUH і його пароху о. Джонсону за надане приміщення, фантастичному вертепу, газдиням за вражаючі смаколики та усім тим, хто віддано працював задля створення піднесеної атмосфери правжнього свята, підтримував і допомагав.

«Цей Святвечір ще раз довів, що разом ми здатні втілювати в життя величезні ідеї, долати будь-які перепони та вражати один одного і людей навколо! Пам'ятаймо про це у складні життєві моменти й єднаймось, щоб робити наш світ кращим!», - зазначив Євгеній Семенов.

Фото: сторінка Ukrainian Community in the UAE / Українська громада ОАЕ у Facebook

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-