Українські тижні розпочалися у Баварії

Українські тижні розпочалися у Баварії

Укрінформ
На півдні Німеччини розпочалися "Тижні України у Баварії", під час яких протягом наступних 6 тижнів проходитимуть різнопланові заходи, присвячені Україні.

Про це повідомляє прес-служба Генерального консульства України в Баварії.

"Новий системний формат презентації України в регіоні «Тижні України в Баварії» вперше запроваджено у 2018 році Генеральним консульством України в Мюнхені у співпраці з Державною канцелярією Баварії. Його метою є промоція численних українських заходів у цій потужній федеральній землі, привернення уваги до вже існуючих вимірів співпраці між Україною та Баварією, він також слугуватиме майданчиком для започаткування нових ініціатив", - йдеться у повідомленні.

Як поінформували у Генконсульстві, у програмі заходів - Українсько-баварський конгрес вищої освіти, місяць сучасного українського мистецтва в культурному центрі Пасінгер Фабрік, участь України як країни-гостя на фестивалі поеток в Мюнхені, зустрічі з українськими митцями та авторами, серед яких Марія Куліковська, Оксана Забужко, Ірина Цілик, Андрій Любка, Катерина Калитко, Сергій Жадан, презентація онлайн-проекту з популяризації української кухні в німецькомовному просторі тощо. 

Докладніше з програмою та розкладом заходів "Тижнів України у Баварії" можна ознайомитися на сайті Генконсульства. 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-