Вело-чумаки з українською символікою проїхалися вулицями Оттави

Вело-чумаки з українською символікою проїхалися вулицями Оттави

Фото
Укрінформ
Учасники благодійного проекту "Чумацький шлях до Північної Америки" разом з українською громадою Оттави здійснили велопробіг з національною символікою вулицями канадської столиці.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Посольства України в Канаді.

"Учасники велопробігу разом з Послом України в Канаді А. Шевченком, співробітниками Посольства, активістами велоспілки Оттави та українсько громадою здійснили велопробіг з українською символікою вулицями канадської столиці", - йдеться у повідомленні.

Крім того, під час зібрання на парламентському пагорбі відбулась зустріч з Міністром захисту навколишнього середовища Канади К.МакКенною, радником мера м.Оттава В.Чернущенком, керівництвом Оттавського відділення Конгресу Українців Канади та Українського Національного Об’єднання.

Українські вело-чумаки з канадської столиці вирушили до Монреалю, де на них чекала культурна програма від місцевих українців.

Як повідомляв Укрінформ, команда українських велосипедистів, учасників благодійного проекту "Чумацький шлях до Північної Америки" 22 травня стартувала в Лос-Анджелесі на дистанцію 10 тис. кілометрів по Сполучених Штатах і Канаді. Команда велопробігу складається з ветеранів АТО, спортсменів та волонтерів,

За 100 днів активісти планують проїхати 435 міст від Тихого до Атлантичного океану. Проект має на меті допомогти багатьом американцям та канадійцям відкрити сучасну й динамічну Україну, а також поширити інформацію про реальні події на Донбасі та в тимчасово окупованому українському Криму.

Фото зі сторінок у Фейсбуці Велопробіг "Чумацький Шлях", Посольства України в Канаді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-