У бібліотеці Праги з'явилися українські книги

У бібліотеці Праги з'явилися українські книги

Фото
880
Ukrinform
Посольство України у Чехії передало міській бібліотеці у Празі українські книжки для дорослих і дітей.

Урочиста передача видань відбулася 23 травня, інформує українська дипустанова у Чехії.

"Книги люб'язно надали українські видавництва-учасники книжкового ярмарку "Світ книги" в Празі, зокрема “А-ба-ба-га-ла-ма-га”, “Наш формат”, “Видавництво Старого Лева”, “Комора”, “Видавництво”, “Перун”, “Брайт Букс”, Nebo Booklab Publishing, OKO, Book Chеf та “Коронація слова", - сказано у повідомленні.

Директор бібліотеки Томаш  Ржегак подякував за подаровані книги, які презентують найкращі зразки українського видавничого ринку, а також наголоcив, що Чехія мала б більше цікавитися подіями в Україні, оскільки зараз там вирішується і доля Європи. 

Читайте також: Україна вперше поповнила бібліотечний фонд у Страсбурзі

Водночас, український посол Євген Перебийніс висловив сподівання, що "невдовзі одна українська полиця розростеться до принаймні трьох".

У рамках цього заходу між Посольством України в Чехії та міською бібліотекою в Празі було досягнуто домоленості про продовження співпраці та проведення спільних українських культурних заходів. 

Бібліотека знаходиться за адресою: Маріанська площа, 1, Прага.

Нагадаємо, цьогоріч Україна брала участь у 24-му міжнародному книжковому ярмарку та літературному фестивалі у Празі "Світ книги", який тривав 10-13 травня. Український стенд представляло 11 вітчизняних видавництв.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-