Руслана представила прем’єрну пісню українській громаді Португалії

Руслана представила прем’єрну пісню українській громаді Португалії

Відео
Укрінформ
Українська співачка Руслана, переможниця конкурсу Євробачення-2004, представила українській громаді Португалії прем’єрну пісню, яку вона виконає сьогодні під час свого шоу на одній з центральних площ Лісабона.

Виступ відбувся на території одного з найстаріших монастирів країни Convento dos Capuchos - Монастирі капуцинів, заснованому в 1560 році, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Convento dos Capuchos – це фактично релігійний заклад, частково перетворений на культурний. Тут проводяться різноманітні культурні заходи, зокрема нинішній концерт. Він присвячений Євробаченню", - розповіла Укрінформу Надзвичайний та Повноважний Посол України у Португалії Інна Огнівець.

 "Це нова пісня, вона має особливу енергетику. Це нова музика. Це те, що раніше передавали в Україні з покоління в покоління. Тепер маємо зробити так, щоб весь світ почув", - сказала Руслана перед виступом.

У концерті також взяли участь оперна співачка, українка, виконавиця Лісабонської опери Лариса Савченко та дитячий колектив українського танцю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-