Український стенд презентували на найбільшому іспаномовному ярмарку книги

Український стенд презентували на найбільшому іспаномовному ярмарку книги

Фото
961
Ukrinform
Україна традиційно взяла участь у 44-му міжнародному книжковому ярмарку Буенос-Айреса – найбільшої іспаномовної виставки сучасної книги у світі.

Відкриття виставки відбулося 26 квітня, повідомляє прес-служба української дипустанови. 

"Наша присутність на цій події є надзвичайно важливою, адже Буенос-Айрес недарма вважається світовою столицею книгарень – на кожні 100 тис. людей тут припадає 25 книжкових магазинів. Впевнений, що Україні є що запропонувати такій читаючій нації", - зазначив під час заходу народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас Кремінь.

Зі свого боку, український посол в Аргентині Юрій Дюдін відзначив надзвичайні зусилля української громади, зокрема Товариства українсько-аргентинських високошкільників та Української центральної репрезентації в Аргентинській Республіці, які вже більше тридцяти років дають можливість аргентинським читачам безпосередньо ознайомитися з українською літературою, культурою та долучитися до українських заходів, що проводяться в рамках виставки.

"Це диво, що маючи лише 27 років незалежності, Україна представлена на цьому ярмарку вже в тридцять перше. Щиро дякуємо українській громаді за те, що завдяки вам Аргентина з кожним роком дізнається все більше про Україну і нашу культуру", - зауважив дипломат.

Крім того, "родзинкою" діяльності стенду став візит до Буенос-Айреса української поетеси, головного редактора "Видавництва Старого Лева" Мар’яни Савки, яка провела поетичні читання та виступила на конференції з доповіддю про сучасний український книжковий потенціал.

Варто зазначити, що саме українській культурі і присвячена цьогорічна програма діяльності національного стенду. Темою експозиції обрано українську музику – справжній народний скарб, який робить нас впізнаваними в усьому світі. Так, 28 квітня на полях ярмарку було проведено окрему тематичну конференцію про українську культуру.

Також відбувся святковий концерт "День України", в якому, зокрема, низку музичних творів виконала аргентинська бандуристка українського походження з провінції Місьйонес К.Гембаровські.

Нагадаємо, що 44-й міжнародний книжковий ярмарок в Буенос-Айресі триває до 14 травня.

Фото: Facebook-сторінка посольства

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>