Благодійний марафон для українських дітей-сиріт пройде у Торонто

Благодійний марафон для українських дітей-сиріт пройде у Торонто

Укрінформ
3 червня в Торонто (Канада) відбудеться четвертий благодійний марафон "Діти Торонто — дітям-сиротам в Україні". 

Про це інформує на своїй сторінці у Фейсбуці один з організаторів заходу МОУГ "Четверта хвиля".

"Унікальність цього заходу в тому, що волонтери не лише збирають допомогу для малюків в Україні, а й виховують почуття милосердя та співпереживання до інших у дітях. Адже протягом кількагодинного концерту діти приноситимуть іграшки, одяг та шкільне приладдя, писатимуть листи своїм ровесникам в Україні. А дорослі зможуть придбати прекрасні картини місцевих художників на благочинній виставці-продажу", - зазначають організатори заходу.

Усі кошти, зібрані під час марафону, будуть використані на пересилку зібраних речей та проведення літніх таборів для дітей-сиріт в Україні. 

Захід проходитиме з 14:00 до 18:00 в ресторані "Золотий лев" за адресою: 15 Canmotor Avenue, Toronto.

Вхід - за добровільними внесками.

Марафон організовують Міжнародна Організація Українських Громад "Четверта Хвиля" у співпраці з Help Us Help The Children, Шкільною радою Конгресу Українців Канади (відділ Торонто), а також Театрально-музичною студією ім. П. Олійника та канадською філією Literary and Artistic Association.

Нагадаємо, минулого року лише за чотири години марафону вдалося зібрати близько 2,5 тонн одягу, іграшок та шкільного приладдя для дітей, які втратили батьків під час бойових дій у зоні АТО. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-