МЗС підтримало пропозицію назвати центр при посольстві в Парижі іменем Сліпака

МЗС підтримало пропозицію назвати центр при посольстві в Парижі іменем Сліпака

Укрінформ
Міністерство закордонних справ України повідомило, що вирішило доручити українському посольству в Франції опрацювати питання щодо присвоєння Культурно-інформаційному центру при диппредставництві України в Парижі ім'я Героя України, соліста паризької опери Василя Сліпака. 

Про це повідомляє Тиждень.ua.

"Без сумніву, ім'я видатного українського оперного співака, який, у складний для нашої держави час, не вагаючись, добровільно приєднався до лав Збройних сил України та віддав своє життя у боротьбі за мир та спокій, заслуговує бути незабутим", – зазначили в МЗС.

Водночас у відомстві зазначили, що вважають відповідну ідею "слушною".

"Ідея української громади Франції стосовно вшанування пам'яті Героя України Василя Сліпака та присвоєння його імені Культурно-інформаційному центру Посольства безперечно є слушною. У цьому зв'язку, хотіли б зазначити, що, Міністерством будуть надані відповідні доручення Посольству України у Французькій Республіці оперативно опрацювати це питання в державі перебування", – йдеться в повідомленні.

Раніше з цією пропозицією українська громада Франції звернулася до міністра закордонних справ Павла Клімкіна.

Нагадаємо, Василь Сліпак жив у Парижі майже двадцять років, виступав на сценах багатьох славетних театрів світу. З початком війни на Донбасі, він брав активну участь в різноманітних акціях задля збору коштів на підтримку захисників України. У 2016 він долучився до загону добровольців та загинув 29 червня на Світлодарській дузі (Донецька область).

Василь Сліпак став першим в історії України добровольцем, якого посмертно нагороджено Золотою Зіркою Героя. 

Український Культурно‐інформаційний центр у Парижі грає визначну роль в інформуванні французів про події в Україні та в роз’ясненні української позиції стосовно актуальних проблем сучасності. В Центрі відбуваються фотографічні та мистецькі виставки, присвячені, зокрема, й війні на Донбасі, окупації частини українських територій.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-