SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Українці Латвії відзначили день народження Шевченка - 09.03.2018 23:09 — Новини Укрінформ
Українці Латвії відзначили день народження Шевченка

Українці Латвії відзначили день народження Шевченка

Фото
2047
Ukrinform
Українська громада Латвії у п'ятницю, 9 березня, рядом заходів відзначила 204-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Святкування чергової річниці з дня народження Т.Г. Шевченка проходило в Ризі весь день. Почалося воно о 13:30 з книжкової виставки та святкового концерту, які пройшли в Ризькій українській школі. 

На ньому звучали вірші українського генія, пісні на його слова та інші українські пісні. В концерті брали участь як учні школи, так і аматорські колективи зі столиці та інших міст Латвії.

Українці Латвії відзначили день народження Шевченка / Фото: Eriks Eriksons, Людмила Пилип, Наталя Шилова

Читайте також: У Криму до пам’ятника Шевченку несли букети з синьо-жовтими стрічками

Протягом усього дня біля пам’ятника Шевченку проходив флешмоб #GlobalShevchenko2018. До пам’ятника приїжджали українці з усієї Латвії. До флешмобу також долучилися працівники Українського Посольства в Латвії та латиські активісти, друзі України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>