У Нідерландах відкривають центр для української громади

У Нідерландах відкривають центр для української громади

Фото
1814
Ukrinform
Фундація "Українці в Нідерландах" відкриває в Гаазі центр для української громади.

Про це повідомила голова фундації "Українці в Нідерландах" Віра Зваан на своїй сторінці у Facebook. 

"Завдяки постійним зверненням фундації "Українці в Нідерландах", при сприянні та клопотанні надзвичайного і повноважного посла України в Королівстві Нідерланди Всеволода Ченцова, та постійній підтримці радника посольства України Наталії Клімкіної, нам виділено приміщення для українського центру в Гаазі. Тепер у нас є місце для спілкування українців, є можливість проводити більше українських заходів, уроків, тренінгів, відкрити роботу гуртків і навіть пограти разом у футбол", - написала вона.

За її словами, перше свято в українському центрі відбудеться вже в цю суботу 17 лютого з 16.00 до 22.00 - свято Пущення (Запусти, Колодія) - свято української кухні в Гаазі.

Як зазначається на сайті Посольства України в Королівстві Нідерланди, за неофіційними даними в країні перебуває близько п'яти тисяч українців.

На сьогоднішній день Фундація «Українці в Нідерландах» є найактивнішим об’єднанням, навколо якого гуртується переважна більшість представників української громади в Нідерландах. З квітня 2014 року в Нідерландах діє осередок Української греко-католицької церкви, двічі на місяць проводяться богослужіння українською мовою.

Фото - FB/Vira Zwaan

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>