Українці зі США відправили 40-футовий контейнер із медобладнанням для українських лікарень

Українці зі США відправили 40-футовий контейнер із медобладнанням для українських лікарень

Фото
1017
Ukrinform
Українська громада США передала четвертий 40-футовий контейнер із гуманітарним медичним вантажем для українських лікарень.

Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці співзасновник проекту Віталій Дубіль.

"Команда Support Hospitals in Ukraine на складі Project C.U.R.E. у Денвер, Колорадо, завантажила четвертий 40-футовий контейнер з гуманітарним медичним вантажем вартістю XXX тис дол. для лікарень у Дніпрі, Києві та Запоріжжі", - написав він. 

За його словами, наступним етапом буде доставка гуманітарного вантажу до українських медзакладів.

"Наступні 5 тижнів наша команда разом з партнерами Dnipro LLC, New Life Church, Kyiv, Ukraine, Дніпропетровська обласна рада займемося перевезенням вантажу в Україну, розмитненням, логістикою в Україні та заведенням гуманітарного вантажу на баланс лікарень", - додав Дубіль.

Також він подякував усім жертводавцям за фінансову підтримку, а також окрему подяку висловив благодійним організаціям Razom for Ukraine (Нью-Йорк) та Friends of Ukraine Defense Forces Fund (Торонто) за гранти, надані протягом останніх кількох місяців.

Підтримати проект Support Hospitals in Ukraine можна за посиланням www.uahospitals.org/donate (all donations are tax-deductible in the USA).

Нагадаємо, з початку війни на сході України даний проект вже доставив три партії гуманітарного медичного вантажу зі США до українських лікарень вартістю 1.6 млн. доларів.

Команда Support Hospitals in Ukraine співпрацює з найбільшим постачальником відновленого медичного обладнання у США – Project C.U.R.E. Відповідно до домовленостей, вантаж для України проект отримує безкоштовно, при тому, що реальна вартість вантажу одного контейнера становить 400-600 тисяч доларів. Щоразу, щоб відправити цей коштовний вантаж до лікарень в Україні, проект потребує близько 22 тисячі доларів. З цих грошей Support Hospitals in Ukraine покривають операційній витрати Project C.U.R.E. та безпосереднє транспортування вантажу до України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>