Стець подякував Світовому конгресу українців за підтримку України за кордоном

Стець подякував Світовому конгресу українців за підтримку України за кордоном

Укрінформ
Світовий конгрес українців, міжнародна координаційна надбудова українських громад у діаспорі, цього року відзначає своє 50-ліття. У рамках святкування річниці планується проведення головних святкових заходів у Києві, Львові, США та Канаді, а також у різних громадах діаспори.

Як повідомляє прес-служба МІП, міністр інформаційної політики України Юрій Стець привітав Конгрес із визначною датою.

 «Минулого року саме на День Незалежності ми зі Світовим конгресом українців підписали Меморандум про співпрацю. Сьогодні я хочу подякувати всій дирекції Конгресу за дружню підтримку та популяризацію України за кордоном. Ми досягаємо сердець українців по всьому світу, спільно реалізовуючи проекти, які сприяють просуванню іміджу України у світі. Зокрема, проект МІП «26 українців, що змінили історію» вже передано до Конгресу для промоції», - сказав Стець.

Читайте також: МІП: проект "Інформаційні війська України" стає самостійним

Президент Світового конгресу українців Евген Чолій розповів про те, що організація з мережею у 53 країнах світу активно сприяє поширенню інформації про Україну в міжнародному суспільстві та вітає цей проект Міністерства інформаційної політики як ще один крок для просування правдивого іміджу України у світі. «Ми видрукуємо цей матеріал МІП і будемо поширювати на заходах, що проводяться Конгресом у рамках відзначення його 50-ї річниці, зокрема, на конференціях під назвою «СКУ в 50 років і далі», які проходитимуть у Нью-Йорку, Брюсселі та Торонто», - запевнив він.

Як відомо, 24 серпня 2016 року Міністерство інформаційної політики України та Світовий конгрес українців підписали Меморандум про співпрацю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-