Культура - Останні новини

27 вересня 2023


Костін у Вашингтоні обговорив співпрацю з ФБР у протидії злочинам проти культурної спадщини

Генеральний прокурор України Андрій Костін у Вашингтоні обговорив поглиблення співпраці з Федеральним бюро розслідувань США в питаннях протидії злочинам проти культурної спадщини.

26 вересня 2023


Представники профспілки працівників культури увійдуть до консультативно-дорадчих органів МКІП

Міністерство культури та інформаційної політики зацікавлене у залученні профспілок до консультативно-дорадчих органів задля вироблення рішень, спрямованих на розвиток культури.


На Черкащині не копатимуть скіфські кургани та готський некрополь через брак коштів

У заповіднику "Трипільська культура" на Черкащині через брак фінансування найближчим часом не копатимуть скіфські кургани та черняхівський некрополь, зосередившись лише на залишках великого трипільського міста між Тальянками та Леґедзиним.


Класик латвійського кіно Стрейч вважає, що в України - майбутнє великої держави

Латвійський кінорежисер Яніс Стрейч вважає події, що зараз відбуваються в Україні, «народженням великої держави». Портрет Героя України Віталія Скакуна, який жертовно загинув у перший день великої війни, він поставив поруч із розп’яттям.


На Житомирщині пройшов гастрономічний тур II фестивалю «Білий борщ і не тільки»

У селі Гальчин Житомирської області пройшов гастрономічний тур II фестивалю «Білий борщ і не тільки», який мав на меті популяризацію нематеріальної культурної спадщини Житомирщини, відновлення її традицій та локальної пам’яті.

25 вересня 2023

24 вересня 2023

23 вересня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}