Культура - Останні новини

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

13 червня 2024


Українські прикордонники допомогли знайти картину, яку Інтерпол шукав майже 20 років

Співробітники Житомирського прикордонного загону в рамках міжнародної взаємодії з протидії транскордонній злочинності допомогли знайти картину, яка багато років перебувала в розшуку Інтерполу.

12 червня 2024


У Києві закладам вищої освіти передали іноземну навчальну літературу

У Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася передача європейської наукової та навчальної літератури українським закладам вищої освіти в рамках акції «Українській молоді – європейську книгу».

11 червня 2024

10 червня 2024


Захисник із Львівщини на протезі знову танцював на великій сцені

Олег Сливар, який дивом вижив після важкого поранення на Донеччині, після ампутації та встановлення протезу знову танцював на великій сцені під час звітного концерту народного ансамблю танцю «Верховинка» у Дрогобичі.


«Осокінський фестиваль свободи для України» планує показати свою програму в Західній Європі

Наступного року благодійний «Осокінський фестиваль свободи для України», який проводиться в Латвії, виїде з українською програмою в Німеччину, Францію, щоб засобами мистецтва розповісти про жахи війни та необхідність допомагати Україні.


Благодійний музичний фестиваль у Латвії відправив для ЗСУ два вантажі та готує третій

Із коштів, зібраних у Латвії під час благодійного «Осокінського фестивалю свободи для України», закупили і вже відправили для потреб ЗСУ два вантажі з обідами, що самі нагріваються. Третій планується відправити до кінця червня.


До проєкту «Українська книжкова поличка» долучилася п’ятдесята країна - Зеленська

Ювілейною країною проєкту «Українська книжкова поличка» стала Коста-Рика. Відтепер з творами української літератури можна ознайомитися в Національній бібліотеці столиці Коста-Рики Сан-Хосе.


У Львові презентували перформанс «Розстріляне Відродження: голоси крізь час»

У Митрополичих садах просто неба у Львові відбувся показ літературно-мистецького перформансу «Розстріляне Відродження: голоси крізь час», під час якого діти та військові читали вірші поетів, яких знищила Росія у 1920-30-х роках.

09 червня 2024


У Підгорецькому замку відкрилися персональні виставки сучасних одеських митців

В експозиційних залах музею-заповідника «Підгорецький замок» відбулося відкриття персональних виставок скульптури та інсталяцій Василя Дмитрика «Травить мідь» та графіки Миколи Лукіна «Вода точить» і «Стерті обличчя».


В Олеському замку відкрили відреставровану каплицю святої Анни XV століття

У музеї-заповіднику «Олеський замок» відбулося відкриття експозиції «Персона, меморіум, сакрум у мистецтві XVІ ‒ ХІХ ст.». Унікальну виставку представили у відреставрованій каплиці святої Анни, створення якої датується ще 1441 роком.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}