Жан Рено написав трилер «Втеча» про викрадення Росією українських дітей

Жан Рено написав трилер «Втеча» про викрадення Росією українських дітей

Укрінформ
Легендарний французький актор Жан Рено написав книгу в стилі кримінального трилера «Втеча» про викрадення Росією українських дітей.

В інтерв’ю Télé 7 він розповів, що спонукало його написати книгу на таку тему, передає Укрінформ.

«Це просто поточні події. Коли я почув про цю історію (про понад 19 540 викрадених Росією українських дітей, що було ідентифіковано у 2024 році кількома неурядовими організаціями – ред.), я був надзвичайно шокований. Я вважав божевіллям, що цих дітей викрадають для промивання мізків. Я не роблю політичної заяви; я хотів перетворити це на роман», – сказав Рено.

Для французького актора це вже другий роман.

Як зазначається в описі трилера з 330 сторінок, який вийшов 9 квітня, головна героїня «Втечі» – колишня масажистка Емма – почала працювати у французькій зовнішній розвідці DGSE.

«Розпочинаючи небезпечну місію, Емма починає працювати під прикриттям, щоб зблизитися з російським агентом. Мета – простежити життя тисяч молодих людей, депортованих до нових ГУЛАГів. Мужня Емма готується кинути виклик "російському ведмедю" на його території. У цій гонці Еммі доведеться слідувати своїм інстинктам. Але в самому серці Сибіру неможливо вижити, не залишивши частинку себе», – йдеться в описі.

Читайте також: Власюк анонсував нові санкції ЄС щодо пропагандистів та причетних до викрадення дітей

Як повідомлялося, станом на 25 березня 2026 року до України вдалося повернути 2058 викрадених Росією дітей.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-