У Києві презентували відеокліп на військово-патріотичну пісню «Струна»

У Києві презентували відеокліп на військово-патріотичну пісню «Струна»

Фото, відео
Укрінформ
Відеокліп на спільну військово-патріотичну пісню «Струна» представили співачка Енджі Крейда та полковник Тарас Боровок.

Презентація відбулася в Укрінформі за участі творчого колективу проєкту.

Як зазначив полковник Управління комунікації СВУ, автор ідеї і тексту пісні, виконавець Тарас Боровок, історія батька, який воює, і доньки, яка його чекає, є першим втіленням такої ідеї в українському музичному просторі.

“Ця робота має на меті виконати одну дуже важливу в цей важкий час функцію. Вона зшиває цивільну та військову частини суспільства України. Цю пісню створено для того, щоб показати не просто єдність, а спорідненість і кревність українців між собою. Це історія батька, який воює і доньки, яка чекає його в тилу. Така тема ще не піднімалася. Всі ми є одна родина і маємо працювати на загальну перемогу”, - наголосив Боровок.

Продюсер Олексій Казанцев пояснив, що автори пісні у буремний час війни ставили за мету підтримати живий зв’язок між цивільними і військовими, і це дає свої плоди.

Ми з Крейдою відіграли з лютого місяця 40 концертів, більшість з яких - по школах України. Ми виступали тільки в селах. І ми побачили, що діти донатили на ЗСУ більше, ніж дорослі. Був такий випадок, коли дитина принесла свою скарбничку, розбила її та задонатила на військо. Дуже важливо, щоб була комунікація між військом і людьми. Люди дуже виснажені війною, а після виступу є підйом патріотизму й бажання допомагати”, - зазначив Казанцев.

Співачка, співавторка музики Енджі Крейда розповіла, як незаплановано розчулилася під час запису кліпу, а також, чому в ньому мало задіяно музичних інструментів.

“Коли ми знімали кліп, є такий кадр, коли я дивлюся на батька (сценічний образ — ред.) збоку, в профіль, а в самої, відчуваю, тече сльоза, і я не можу зупинитись. І я подумала, нехай так і буде. Дуже перейняла мене ця пісня. Там інструменту дуже мало, хібащо баян. Щоб не забивати сенс слів, менше музики - більше сенсу почується”, - прокоментувала співачка.

Читайте також: Українські студенти презентують у шести країнах «пісню без слів» про мир

За словами режисера кліпу Тараса Ткаченка, найбільшою емоцією пісні “Струна” є хисткість буття в час війни, яку втілили художнім засобом існування героїв у кадрі.

“Важливо було показати, що герої існують ніби в паралельних реальностях. Навіть коли вони вдвох у кадрі, немає впевненості, що кожної миті один із них не зникне. Ось така хисткість реальності, коли ти не знаєш, що може статися і коли зникне твоя близька людина, і ти ніяк не можеш на це вплинути. Ми хотіли передати цю найбільшу емоцію, протягнуту струнами очікування між тилом і фронтом”, - наголосив режисер.

Презентацію відеокліпу військово-патріотичної пісну «Струна» організували Управління комунікації Командування Сухопутних військ ЗСУ та Укрінформ.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-