У Львові стартував єдиний в Україні фестиваль бандури

У Львові стартував єдиний в Україні фестиваль бандури

Фото
Укрінформ
У Львові розпочався V Lviv Bandur Fest – єдиний в Україні фестиваль бандури, який об’єднає музичну, навчальну та дискусійну платформи.

Про це на пресбрифінгу повідомила засновниця й артдиректор фестивалю Анастасія Войтюк, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми стартуємо сьогодні… Зокрема, сьогодні ввечері львівський гурт «Три кроки в ніч» презентує свою авторську програму. Це постійні учасники фестивалю сучасної бандури - вони грають своє, і це дуже цінно, адже мало людей, які грають власну музику на бандурі. 70% фестивалю будуть проходити в «Сенсотеці» - це і майстер-класи, і концерти, і круглий стіл, який відбудеться вже завтра», - розповіла Войтюк.

У Львові розпочався Lviv Bandur Fest / Фото: Людмила Гринюк, Укрінформ

На круглий стіл запросили виробників бандур та аксесуарів для них з різних міст України. Головне завдання, яке ставлять організатори, - подивитися на ринок цих інструментів з урахуванням потреб музикантів, музичних шкіл: зокрема, які бандури виробляються і чи є вони доступними.

Важливе місце на фестивалі посідають навчальні програми. Іван Ткаленко з Києва, який співпрацює з Тарасом Петриненком та іншими відомими артистами, проведе майстер-клас гри на електробандурі. Також будуть майстер-класи від Романа Гриньківа, який ознайомить із техніками гри на бандурі та прийомами імпровізування. Про джаз на бандурі розповість Ольга Гончаренко, засновниця гурту KoloYolo.

Читайте також: Юний харків'янин зібрав бандуру «на дотик»

Найважливіша подія Lviv Bandur Fest, який триватиме до 19 вересня, – Великий зірковий концерт. На ньому виступатимуть такі колективи, як B&B Project, KRUTЬ, Troye Zillia та тріо Романа Гриньківа. Він пройде 17 вересня в Ennio Event Square - концертному залі в самому серці Львова. 19 вересня в рамках Lviv Bandur Fest відбудеться концерт «Синтез аероструни» - Володимир Войт і Соломія Мороз від музикантів міжнародного класу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-