Виконувати обов'язки директора Українського культурного фонду доручили Ірині Осадчій

Виконувати обов'язки директора Українського культурного фонду доручили Ірині Осадчій

Укрінформ
Відповідно до наказу Міністерства культури та інформаційної політики призначено виконуючого обов'язки виконавчого директора Українського культурного фонду.

Про це повідомляється на сайті УКФ, передає Укрінформ.

"Виконання обов’язків виконавчого директора Українського культурного фонду покладено на Ірину Осадчу, заступницю виконавчого директора з питань організаційного розвитку Фонду, з 31 березня до призначення керівника Фонду", - ідеться в повідомленні.

Зазначається також, що Ірину Чужинову, начальницю аналітичного відділу, переведено на посаду заступника виконавчого директора з проєктної роботи, члена Дирекції фонду, з 1 квітня на час до призначення керівника УКФ.

Читайте також: Український культурний фонд оголосив переможців професійної премії

Як повідомлялося, 24 березня відбулося засідання Наглядової ради УКФ з конкурсного добору на посаду виконавчого директора фонду. Після проведення відкритих співбесід з кандидатами та голосування Наглядовою радою було ухвалено рішення оголосити повторний конкурс.

29 березня Наглядова рада УКФ оголосила повторний конкурс на посаду виконавчого директора. Строк прийому документів на участь у конкурсі - з 29 березня до 16 квітня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-