Кінопремія

Кінопремія "Золота Дзига" оголосила переможців

Список
Укрінформ
Стрічка Антоніо Лукіча «Мої думки тихі» стала найкращим фільмом 2019 року, а загалом перемогла у чотирьох номінаціях Четвертої національної кінопремії «Золота Дзиґа».

По три «Золоті Дзиги» зібрали фільми «Захар Беркут» і «Вулкан», повідомляє кореспондент Укрінформу.

Загалом список переможців виглядає так:

Найкращий фільм – «Мої думки тихі», режисер Антоніо Лукіч, продюсери Дмитро Суханов, Алла Біла

Почесна нагорода «За внесок у розвиток українського кінематографа» - народна артистка України Ада Роговцева

Премія глядацьких симпатій – «Крути 1918», режисер Олексій Шапарєв, продюсер Андрій Корнієнко

Найкращий документальний фільм – «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго», режисер Надія Парфан, продюсер Ілля Гладштейн

Читайте також: Кінофестиваль Docudays UA назвав переможців

Найкращий короткометражний ігровий фільм – «У нашій синагозі», режисер Іван Орленко.

Найкращий короткометражний анімаційний фільм – «Кохання», режисер Микита Лиськов, продюсер Андрій Границя

Відкриття року – Антоніо Лукіч, «Мої думки тихі»

Найкраща режисерська робота – Наріман Алієв, «Додому»

Найкраща жіноча роль – Ірма Вітовська, «Мої думки тихі»

Найкраща чоловіча роль – Ахтем Сеітаблаєв, «Додому»

Читайте також: В інтернет виклали епізод з фільму "Тарас. Повернення"

Найкраща жіноча роль другого плану – Наталя Сумська, «Чорний ворон»

Найкраща чоловіча роль другого плану - Віктор Жданов, "Вулкан"

Найкраща операторська робота – Вадим Ільков, «Вулкан»

Найкраща робота художника-постановника - Владлен Одуденко, «Захар Беркут»

Найкращий сценарій – Антоніо Лукіч, Валерія Кальченко, «Мої думки тихі»

Найкраща пісня – «Мавка-Русалка», фрік-кабаре Dakh Daughters, «Гуцулка Ксеня»

Найкраща музика – Тимур Полянський, Dakh Daughters, «Гуцулка Ксеня»

Найкращий звук – Борис Петер, «Вулкан»

Читайте також: До відбору на “Оскар” допустили фільми, показані онлайн

Найкращий монтаж – Тетяна Ходаківська, Володимир Запрягалов, «Фокстер і Макс»

Найкращі візуальні ефекти – Артем Сушильников, Дмитро Овчаренко, «Фокстер і Макс»

Найкращий грим – Алла Леонова, «Захар Беркут»

Найкращий дизайн костюмів – Антоніна Белінська, «Захар Беркут»

Церемонія вручення Четвертої Національної кінопремії «Золота Дзиґа» вперше проходила в онлайн-режимі. Номінантів і переможців оголошували у прямій трансляції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-