Пласідо Домінго йде з посади гендиректора опери в Лос-Анджелесі через сексскандал

Пласідо Домінго йде з посади гендиректора опери в Лос-Анджелесі через сексскандал

Укрінформ
Легендарний іспанський оперний співак і диригент Пласідо Домінго пішов у відставку з посади генерального директора опери в Лос-Анджелесі через звинувачення у сексуальних домаганнях.
Про це повідомляє The New York Times.

"Я дуже трепетно ставлюся до лосанджелеської опери та вважаю її створення однією з найважливіших моїх спадщин. Однак недавні звинувачення, висунуті проти мене в пресі, створили атмосферу, в якій мою здатність служити цьому місцю поставили під загрозу", — заявив Домінго.

За словами співака, він працюватиме над тим, щоб "очистити своє ім'я".

У Домінго були призначені останні виступи в лосанджелеській опері після того, як у серпні Філадельфійський оркестр і Опера Сан-Франциско оголосили про скасування майбутніх виступів Домінго на тлі звинувачень у домаганнях.

Наприкінці вересня Домінго заявив, що залишає один з найпрестижніших оперних театрів у світі - Метрополітен-оперу, де виступав понад 50 років.

Читайте також: Пласідо Домінго йде з Метрополітен-опери через звинувачення у домаганнях

Раніше ряд співачок і танцівниця звинуватили 78-річного співака в сексуальних домаганнях, які, ймовірно, відбулися в 1980-х роках. За їхньою версією, у низці випадків їхня кар'єра була зруйнована після того, як вони відхилили домагання співака.

Сам Домінго заперечує подібні заяви. Він висловив стурбованість через "атмосферу, в якій людей засуджують без відповідних процедур". Раніше виконавець висловив жаль, що, можливо, змусив когось "почуватися некомфортно".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-