Книжковим ярмарком розпочався 26 BookForum у Львові

Книжковим ярмарком розпочався 26 BookForum у Львові

Фото
Укрінформ
У Львові відкриттям книжкового ярмарку стартував 26 BookForum.

Грандіозна інтелектуальна подія об’єднала письменників і поетів з видавцями, перекладачами, журналістами та споживачами літературної продукції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

У Львові стартував 26 BookForum / Фото: Маркіян Лисейко. Укрінформ

Видавці із багатьох міст України та закордону привезли на книжковий ярмарок у Львові свої літературні новинки. Всього на ярмарку представлено понад 250 видавництв, серед яких такі знакові, як “Фоліо” “Світ”, “Видавництво Старого Лева” та інші. Усі вони підготували для читачів цікаві новинки, які поповнять домашні бібліотеки та стануть бестселерами.

“Фокусна тема форуму — відшукування причетного. На її вибір надихнув вірш Грицька Чубая «Відшукування причетного». До того ж, у 2019 ми відзначаємо 70-річчя від його дня народження», - зазначив автор концепції фокусної теми відомий український телеведучий та громадський діяч Вадим Карп’як.

Читайте також: Тридцять країн та 250 зустрічей: у Львові стартує BookForum

За його словами, ми постійно шукаємо причетних до глобальних зрушень, так наче це знання дасть нам якусь владу над цими процесами. І шукаємо їх найчастіше десь ззовні, недооцінюючи власний вплив на все, що відбувається довкола.

Окремий підрозділ форуму буде присвячений творчості ветеранів російсько-української війни. Їх твори — вагоме протистояння переписуванню сучасної української історії.

Цьогорічна програма 26 BookForum налічує 700 подій, у яких візьмуть участь понад 1000 українських та іноземних учасників.

Фото: bookforum.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-