Творець серіалу

Творець серіалу "Чорнобиль" розповів, яке кіно варто розвивати Україні

Укрінформ
Україні варто активніше розвивати та підтримувати власне історичне кіно.

Таку думку висловив творець серіалу «Чорнобиль» Крейг Мезін на 16-тій Щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі», повідомили Укрінформу у пресслужбі YES.

«Правда в тому, що такі історії, як історія Чорнобильської катастрофи, мають розповідати не американці, як я. Гадаю, було б дуже добре почати думати про ваше мистецтво, про вашу культуру як спосіб висловлення. Озиратися на своє минуле якомога чистішим і яснішим поглядом – це нормально і добре. В українській історії XX століття – найдраматичніші, сумні і, одночасно, прекрасні сторінки. Вони потрібні нам усім», – сказав він.

Читайте також: У Чорнобильської зони – новий туристичний рекорд

Мейзін додав, що світ досі практично нічого не знає навіть про таку масштабну трагедію, як Голодомор.

«Люди, котрі можуть підтримати кіновиробництво в Україні – я вас закликаю, підтримайте своїх кінематографістів. Завдяки цьому люди зможуть розповісти свої історії. Розповісти їх такими, якими вони дійсно були», - підсумував творець серіалу «Чорнобиль».

Мінісеріал «Чорнобиль» виробництва американської компанії HBO посів перше місце у рейтингу популярності International Movie Data Base, обігнавши навіть «Гру престолів». Окремі епізоди серіалу знімали в Україні.

Фото: YES 2019. Фотографи: Сергій Іллін, Олександр Індичий та Олександр Пілюгін

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-