Держкіно повернули частину коштів, виділених на фільм “Секс і нічого особистого”

Держкіно повернули частину коштів, виділених на фільм “Секс і нічого особистого”

Укрінформ
Продюсери стрічки “Секс і нічого особистого” повернули Державному агентству України з питань кіно частину коштів, узятих на виробництво фільму.

Про це повідомляється на сторінці Держкіно у Facebook.

“Кошти сумою 4 млн 087 тис. 548 грн були перераховані на рахунок фонду Державного агентства України з питань кіно 16 квітня 2019 року”, - ідеться в повідомленні.

Як прокоментував голова Держкіно Пилип Іллєнко, це вже стає традицією і засвідчує позитивні тенденції у розвитку в Україні кіновиробництва як бізнесу. “Даний випадок є черговим підтвердженням того, що українці хочуть бачити в кінотеатрах якісне українське жанрове кіно”, - підкреслив він.

Читайте також: "Червоного" і "Хайтарму" покажуть під час Днів українського кіно в Таджикистані

Проект комедії Oльги Ряшиної “Секс і нічого особистого” від компанії Star Media став одним з переможців десятого конкурсного відбору Держкіно. Загальний бюджет картини — 25 млн 827,2 тис. грн, з яких фінансова підтримка Держкіно становила 12 млн 827,2 тис. грн.

Романтична комедія “Секс і нічого особистого” вийшла на широкі екрани 20 грудня, зібравши за час прокату 25 млн 046 тис. 981 грн. За цим показником стрічка посіла четверте місце в українському прокаті у 2018 році.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-