Директором кіностудії Довженка обрали Олеся Янчука

Директором кіностудії Довженка обрали Олеся Янчука

Укрінформ
У Міністерстві культури відбувся конкурс на посаду генерального директора Національної кіностудії імені Олександра Довженка, який виграв чинний директор кіностудії Олесь Янчук.

Про це повідомляє LB.ua.

“Конкурсна комісія заслухала програми кандидатів на посаду - Олеся Янчука та Сергія Сліпака. В результаті таємного голосування визначився переможець - Олесь Янчук. Кандидатуру Янчука підтримали шестеро членів комісії, один утримався, двоє проголосували проти обох кандидатів”, - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, відповідно до закону, у складі конкурсної комісії дев'ятеро осіб. Це делеговані Міністерством культури Іван Козленко (гендиректор Довженко-Центру), Юлія Синькевич (гендиректор Одеського МКФ), Людмила Горделадзе (директор кінотеатру "Жовтень"). А також делеговані колективом кіностудії Ганна Чміль (екс-голова Держкіно), Вадим Скуратівський (мистецтвознавець), Лариса Брюховецька (кінознавець, викладач НаУКМА) та представники громадських організацій - Володимир Гонський (Товариство зв'язків з українцями за межами України), Ольга Кобець (Українська всесвітня координаційна рада), Микола Корецький (Союз греків України).

Читайте також: Центр Довженка запустить “Фабрику соцреалізму”

Олесь Янчук був призначений директором кіностудії Довженка Міністерством культури у квітні 2014 року, коли конкурсний відбір ще не проводили - зміни в ЗУ "Про культуру" набули чинності в січні 2016 року.

Янчук — відомий кінорежисер, зокрема зняв фільм "Таємний щоденник Симона Петлюри", продюсер, сценарист, народний артист України. Він також є головою Національної спілки кінематографістів України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-