Ризик виникнення природних катаклізмів збільшився втричі - експерт

Ризик виникнення природних катаклізмів збільшився втричі - експерт

Укрінформ
За останні три десятиліття ризик виникнення природних катаклізмів і техногенних катастроф збільшився в три рази.

Такі дані оприлюднила керівник румунського відділення Світового банку Тетяна Проскурякова в своєму виступі на Міжнародній конференції з підвищення стійкості до стихійних лих, яка пройшла у вівторок, 12 березня, в Бухаресті, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Проведені Світовим банком дослідження свідчать про те, що ризик виникнення стихійних лих і техногенних катастроф за останні три десятиліття збільшився втричі», - зазначила Проскурякова.

За її словами, головними причинами такої ситуації залишаються урбанізація і зростання населення Землі.

Виступаючи на конференції, керівник Департаменту надзвичайних ситуацій при Міністерстві внутрішніх справ Румунії, один з основоположників авіаційної Служби швидкої медичної допомоги Раєд Арафат закликав держави Євросоюзу до єдності і солідарності, так як сьогодні жодна з країн не може самостійно боротися зі стихійними лихами. За його словами, в даний час в Румунії розглядається питання виділення з місцевих бюджетів до 5% фінансових коштів, які будуть спрямовані на боротьбу зі стихійними лихами та техногенними катастрофами.

Читайте також: У Німеччині лютує ураган «Еберхард»

Як повідомлялося, в контексті румунського головування в Раді Європейського союзу в Бухаресті пройшла Міжнародна конференція з підвищення стійкості до стихійних лих.

Форум відбувся за ініціативи Міністерства закордонних справ Румунії при взаємодії з Генеральним інспекторатом Румунії з надзвичайних ситуацій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-