В Україні з’явиться перший у Європі арт-потяг

В Україні з’явиться перший у Європі арт-потяг

Фото
Укрінформ
В Україні з’явиться перший у Європі арт-потяг у напрямку Київ-Маріуполь, який везтиме музикантів, художників, акторів та інших охочих на фестиваль Startup ГогольFest.

Про це Укрінформу повідомив директор фестивалю Максим Демський.

“26 квітня з Києва у напрямку до Маріуполя вирушить 10-вагонний ГогольТрейн. Ми хочемо створити прецедент, коли культура об'єднує міста, укріплює взаємозв'язки та стимулює будувати інфраструктуру”, - сказав він.

Демський переконаний, що за рівнем своєї епічності проект ГогольТрейн може увійти до ключових культурних явищ сучасної України.

“Це буде перший в Європі фестивальний потяг. Попередній та єдиний такий випадок був у 1970 році у Канаді. То був Festival Express, що з'єднав Торонто, Вінніпег та Калгарі. Весь шлях від міста до міста в потязі нон-стоп тривала джем сесія від музикантів різних потужних гуртів”, - розповів Демський.

Окремо у ГогольТрейн працюватиме кіногрупа. Документування культурного явища розпочнеться з київського перону і відбуватиметься протягом поїздки та перебування у Маріуполі. Результатом буде документальна стрічка, презентація якої планується на українських та європейських кінофестивалях.

Читайте також: ГогольFest як соціальний експеримент. Маріуполь готується до фестивалю

Стати учасником ГогольТрейну зможе кожен, хто придбає путівку гогольтрейнівця. Це буде комплексний квиток, куди входитиме дорога туди-назад, а також проживання в Маріуполі протягом 3 днів та 3 ночей. Вся інформація буде доступна на окремому сайті, відкрити реєстрацію організатори обіцяють уже в середині березня.

Назад у столицю ГогольТрейн повернеться 1 травня.

Як повідомлялося, міжнародний фестиваль Startup ГогольFest вдруге відбудеться в Маріуполі. Розпочнеться 26 квітня і триватиме до 1 травня.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-