Шестикласник з Києва за два місяці посів 37 призових місць на олімпіадах

Шестикласник з Києва за два місяці посів 37 призових місць на олімпіадах

Укрінформ
До Національного Реєстру Рекордів внесено досягнення шестикласника київської гімназії «Консул» Андрія Куделі, який здобув 37 призових місць на шкільних олімпіадах упродовж 65 днів.

Про це повідомляє прес-служба Київміськдержадміністрації.

"Школяр зміг не просто взяти участь, а й перемогти в олімпіадах всеукраїнського та міжнародного рівнів із таких дисциплін як українська мова, українська та світова літератури, історія, іноземні мови, інформатика, математика тощо", - йдеться у повідомленні.

Андрій Куделя у рік уже знав абетку, у чотири - вільно читав книжки, у п’ять років почав писати власні книжки та робити ілюстрації до них, а зараз готується до друку його книга «Незнайомці або Як уникнути халепи», у якій використають ілюстрації автора.

Хлопець є активним слухачем Центру літературної освіти, навчається у Вищій школі Media & Production одного з національних телеканалів.

Читайте також: Електронний помічник для незрячих від десятикласника Шибки

Гімназія «Консул», де навчається Андрій Куделя, є одним із провідних навчальних муніципальних закладів столиці, який співпрацює з Екзаменаційним департаментом Кембриджського університету (University of Cambridge Local Examinations Syndicate and Cambridge English Language Assessment) у сфері зовнішньої перевірки знань учнів на різних етапах навчання, з Університетом Thompson Rivers University (м. Камлупс, Канада) з метою обміну новітньою суспільною та науковою інформацією, обміну учнями та вчителями з метою вдосконалення навчання, з Вісконсинським Міжнародним Університетом (США) в Україні в роботі з профорієнтації учнів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-