Соцмережі, блогери і кібер-атаки – Docudays UA-2019 представив свою концепцію

Соцмережі, блогери і кібер-атаки – Docudays UA-2019 представив свою концепцію

Укрінформ
XVI Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, який проходитиме цього року в Києві з 22 по 30 березня, представив концепцію та візуальне оформлення.

Про це повідомляють на сайті фестивалю.

Центральною темою Docudays UA 2019 стане “новий цифровий світ, що змінює нас, наш спосіб мислення, звички, способи комунікації, усю нашу свідомість”.

“Готуючи 16-й фестиваль Docudays UA, ми досліджували тренди, стратегії й форми захисту прав людини в електронному світі. Центральна програма «МЕРЕЖА» розповість про діяльність агентства Billingcat, що розслідує найбільш резонансні справи, зіставляючи дані з відкритих електронних джерел, як-от падіння літака МН-17 чи загибель мирного населення в Сирії. А фільм «Прибиральники» відкриє нову професію «цензора соцмереж», який вручну вичищає усе «загрозливе», що з’являється у фейсбуці, твітері та ютюбі. Ми плануємо обговорити феномен ідолів – надпопулярних китайських блогерів після фільму «Народна республіка бажання»”, – розповідають орнанізатори.

Читайте також: Назвали імена членів журі Docudays UA 2019

Зокрема, фільми програми фестивалю розкриють проблеми захисту права людини в Україні за нового світовлаштування, збереження свободи слова, гарантій безпеки журналістів, правозахисників, опозиціонерів, захисту Інтернету від потужного онлайн-потоку мови ворожнечі, онлайн-закликів до терористичних атак, ксенофобії, расизму, нацизму та ненависті стосовно людства, захисту прав виборців від кібер-атак, захисту дітей від потенційно шкідливого контенту в мережі, захисту персональних даних кожного та права і безпека людей, які живуть з ВІЛ чи є представниками LGBTIQ+.

У секції Rights Now представлять програму імпакт-фільмів, які стали частиною успішних активістських кампаній, зокрема за допомогою соцмереж. На фестиваль запросили їх авторів, аби вони поділилися досвідом та розповіли про свої проекти.

Читайте також: “Фаворитка” і “Богемна рапсодія” – у кінотеатрах покажуть претендентів на “Оскар”

Для створення візуального рішення Docudays UA 2019 запросили художника Олексія Сая, який працює в авторському стилі Exсel-Art. Він створює мозаїки за допомогою програми Microsoft Exel, яка призначена для обробки великих масивів даних.

“Своїми сповненими іронії роботами Олексій досліджує пласт офісної культури, який з’явився всього 15 років тому й вплинув на ідентичність, мотиви, джерела агресії, усе мислення сучасних людей”, – зазначають організатори.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-