Іллєнко назвав найуспішніші українські фільми 2018 року

Іллєнко назвав найуспішніші українські фільми 2018 року

Укрінформ
Торік найбільш касовими фільмами, створеними за підтримки Державного агентства з питань кіно, стали “Викрадена принцеса”, “Скажене весілля” і “Я, Ти, Він, Вона”.

Про це розповів голова Держкіно Пилип Іллєнко на звітній прес-конференції.

“Я, Ти, Він, Вона” уже в 2019 році встановив новий касовий рекорд для українського кіно і активно продовжує його встановлювати з кожним днем. Оскільки прокат іще триває, про фінальну цифру говорити рано. Ми дуже сподіваємося, що він повністю окупиться, і це буде прецедент, який вперше стався минулого року, коли фільм, створений за підтримки Держкіно, “Скажене весілля”, повністю повернув нам кошти, які брав, і ще й приніс прибуток”, –  зазначив Іллєнко.

Читайте також: “Результат безпрецедентний” – Іллєнко про роботу Держкіно у 2018 році

Також він нагадав, що фільми, підтримані Держкіно, були представлені минулого року на семи міжнародних кінофестивалях класу “А”, де отримали нагороди.

“Я не рахував кількість нагород, тому що кожна нагорода має свою вагу. Але очевидно, що найбільшими фестивальними хітами стали фільми Сергія Лозниці “Донбас”, Романа Бондарчука “Вулкан” та Марисі Нікітюк “Коли падають дерева”. Вони брали участь у великій кількості фестивалів і отримали престижні нагороди. “Вулкан” вийде у прокат у квітні цього року. І це одна з моїх особисто найочікуваніших прем’єр”, – сказав Іллєнко.

Читайте також: Ситуацію з кінотеатром “Київ” можна легко вирішити – Іллєнко

Голова Держкіно додав, що головною особливістю минулого року стало жанрове розмаїття.

“Дуже різні фільми. Рік почався з “Кіборгів”, хоч у прокат вони вийшли у 2017 році, але активно були в кінотеатрах і в 2018-му. Потім велику увагу привернули анімаційний фільм “Викрадена принцеса”, комедія “Скажене весілля”. Але я вважаю, що є низка неохоплених жанрів і наша задача заповнити всі ніші... Вже цього року за підтримки Держкіно у нас буде український хорор, у березні виходить мюзикл “Гуцулка Ксеня”. Різдвяна історія вперше вийшла у нас минулого року і показала велику потребу в такому контенті”, – констатував Іллєнко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-