“Результат безпрецедентний” – Іллєнко про роботу Держкіно у 2018 році

“Результат безпрецедентний” – Іллєнко про роботу Держкіно у 2018 році

Укрінформ
Результат 2018 року став рекордним для українського кіноринку щодо присутності українського кіно і для роботи Державного агентства з питань кіно.

Про це заявив голова Держкіно Пилип Іллєнко під час презентації звіту про діяльність агентства у минулому році, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“У 2018 році за нашої підтримки було створено 48 фільмів, з них 26 повнометражних. Це майже в 9 разів більше, ніж 2015 року. У прокат вийшло 35 українських повних метрів, із них 22 створені за підтримки Держкіно. І частка українського кіно на власному ринку сягнула рекордної позначки — більше 8%. В абсолютних цифрах це практично 200 млн грн касових зборів і майже 2,5 млн проданих квитків. Це безпрецедентний результат”, – підкреслив Іллєнко.

Читайте також: Держкіно назвало нові заборонені фільми

Він додав, що нині можна говорити про суттєві зміни у ставленні української аудиторії до власного кінопродукту, а також у розвитку цього продукту – не тільки кількісно, а й якісно.

“І в результаті українське кіно починає вже не просто відроджуватись, а поступово активно зводитися на ноги і за всіма економічними показниками наближатися до середньоєвропейських показників”, – стверджує голова Держккіно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-