У Києві покажуть сміливі ілюстрації до “Катерини” Тараса Шевченка

У Києві покажуть сміливі ілюстрації до “Катерини” Тараса Шевченка

Укрінформ
У столичній галереї The Naked Room 25-27 січня відбудеться виставка українського художника Миколи Толмачева, який представить авторські ілюстрації до поеми ​Тараса Шевченка “Катерина”. ​

Як повідомляють організатори, ці роботи, виконані аквареллю, Толмачев створив для нового англомовного видання твору Шевченка, що вийшло у видавництві “Основи”.

«Ми давно стежимо за практикою Миколи Толмачева і раді можливості представитийого роботи у The Naked Room. Смілива й складна образність, віртуозне володіння рисунком та кольором, а також виразний авторський стиль роблять його камерні акварелі дуже особливими, впізнаваними. Твори Толмачева й ілюстрації до “Катерини” зокрема переконливо демонструють, наскільки “класичні” станкові твори можуть бути актуальними і неоднозначними для сприйняття сьогодні”, – вважають кураторки галереї Марія Ланько та Лізавета Герман.

Читайте також: Українки покажуть свої ілюстрації на книжковому ярмарку в Болоньї

Микола Толмачев уже кілька років мешкає і працює у Парижі. Туди він поїхав, вигравши у 20 років виграв грант на навчання в одному з найкращих  художніх вишів Франції. Зараз Толмачев співпрацює з відомою галереєю Da-End у Парижі.

Майбутня виставка стане першою презентацією робіт художника після повернення з Франції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-