У столиці оголосили конкурс на оренду кінотеатру

У столиці оголосили конкурс на оренду кінотеатру "Київ"

Укрінформ
Київська міська державна адміністрація оголосила конкурс на право оренди майнового комплексу кінотеатр "Київ".

Про це під час брифінгу повідомив заступник голови КМДА Володимир Слончак, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На сьогоднішній день міською владою прийнято рішення з метою виконання планових показників надходжень бюджету від орендної плати, ефективного використання майна міста Києва,.. визначено за доцільність проведення процедури прозорого конкурсу щодо передачі будівлі кінотетру в орендне користування для здійснення кінопоказів та проведення культурно-мистецьких заходів. З цією метою будуть вжиті наступні заходи відповідно до нового положення, а саме - визначення ринкової вартості будівлі кінотеатру, розрахунку орендної плати, проведення процедури вивчення попиту, а також проведення самого конкурсу на право оренди кінотеатру", - сказав він.

Слончак зазначив, що у конкурсі можуть брати участь будь-які особи, в тому числі і попередній орендар.

Читайте також: Кінотеатру “Київ” відмовили у продовженні оренди

"Відповідно до нового порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна міста Києва, переможцем конкурсу буде визначено той суб'єкт господарювання, який запропонує найбільший відсоток, розмір орендної плати", - зауважив заступник голови КМДА.

За його словами, КМДА проведе цей конкурс протягом найближчих 1,5 місяці. Зокрема, вартість оренди комплексу стартуватиме від 700 тисяч гривень на місяць.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-