У Києві відкрилася виставка

У Києві відкрилася виставка "Книжкові контракти"

Фото
Укрінформ
У Києві в Українському домі відкрилася виставка "Книжкові контракти", яка триватиме до 15 грудня.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, на виставці представлено літературу на будь-які смаки яку можна придбати за ціною виробника.

"Напередодні Дня Святого Миколая та новорічних свят ми збираємо в Києві книжкову виставку. Це спільний захід Українського дому, Держкомтелерадіо і видавничої спільноти", - зазначив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

За його словами, у виставці цього року беруть участь понад 80 учасників.

На відвідувачів виставки очікує різноманітна програма: численні автограф-сесії, майстер-класи, дискусії за участю як відомих українських письменників, літературознавців, художників, так і початківців у царині літератури, цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, які щодня проходитимуть у "Різдвяній вітальні".

Під час урочистого відкриття виставки відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу "Краща книга України" та вручення диплому лауреату премії Кабінету міністрів України імені Максима Рильського.

Читайте також: У Києві презентували книгу про Сенцова англійською

Також за участі віце-прем’єр-міністр України В’ячеслава Кириленка, голови Держкомтелерадіо Олега Наливайка, видавців відбулося урочисте вручення дипломів лауреатів премії Кабінету міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2017 рік.

Лауреатами премії за 2017 рік стали:

- у номінації "Літературні твори для дітей та юнацтва"

Марія Морозенко (Марія Мороз), поетеса, автор творів для дітей та підлітків - за оповіді про героя українського козацтва "Іван Сірко - великий характерник. Іван Сірко - Славетний Кошовий" та повість "Я закохалася";

- у номінації "Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва"

У Києві відкрилася виставка "Книжкові контракти" / Фото: Мінченко Геннадій. Укрінформ

Катерина Іванова, художник-графік, ілюстратор - за оригінальне художнє оформлення збірок казок Василя Чухліба "Пісня тоненької очеретини", віршів про природу "Лісовий урок", народних різдвяних пісень і щедрівок "Йде до насколядочка";

- у номінації "Кінотвори для дітей та юнацтва"

Степан Коваль, головний режисер анімаційної студії "Новаторфільм" - за створення анімаційного серіалу "Професіонали".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-