Пластику в океані до середини століття буде більше, ніж риби - ООН

Пластику в океані до середини століття буде більше, ніж риби - ООН

Укрінформ
Світовий океан настільки забруднений пластиком, що його мікрочастинки знаходяться в організмі людини.

Про це повідомляють Новини ООН.

“Мікрочастинки пластику можна виявити в організмі практично будь-якого жителя землі. Океан настільки забруднений, що вчені знаходять їх у прісній воді і в столовій солі", - зазначається в повідомленні.

За словами голови Генеральної асамблеї ООН Марії Фернанди Еспінози, щорічно до 12 тонн пластику опиняється у водах світового океану.

“Щорічно до 12 тонн пластику опиняється у водах світового океану. Якщо людина не змінить своїх звичок, то до середини століття пластику в океані буде більше, ніж риби. Існує безліч альтернатив. Сотні приватних компаній вже обіцяли замінити одноразові вироби з пластику на продукцію з інших матеріалів. Людство несе колективну відповідальність за здоров'я океану", - сказала Еспіноза, оголошуючи про нову глобальну кампанію по боротьбі з пластиковим сміттям.

Читайте також: Пластикові пляшки “залишають слід” у людському організмі - учені

“У кампанії беруть участь уряди Антигуа і Барбуди та Норвегії. Кампанія має дві мети - повна відмова від використання пластику в будівлях установ ООН і заборона на одноразову пластикову продукцію по всьому світу", - заявила Еспіноза, закликавши уряди країн світу, приватний сектор і громадянське суспільство підтримати кампанію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-