Україна повинна сформувати державну політику у сфері креативних індустрій -  Нищук

Україна повинна сформувати державну політику у сфері креативних індустрій - Нищук

Укрінформ
Міністр культури Євген Нищук переконаний, що Україна повинна сформувати державну політику у сфері креативних індустрій.

Про це він заявив під час відкриття Другого щорічного міжнародного форуму "Креативна Україна", який триватиме у Києві 8-9 листопада, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Минулорічний форум зібрав понад 300 учасників з 16 країн. За оцінкою експертів, форум увійшов у трійку лідерів тих подій, які стосуються сфери креативних індустрій. Цього року ми хочемо сфокусуватися на тому, щоб об'єднати зусилля влади, бізнесу, громади для того, щоб сформувати державну політику у сфері креативних індустрій", -  сказав Нищук.

"Креативні індустрії, як світовий тренд, є тим великим джерелом розвитку країни і її громадян", - додав Нищук.

Як зазначив голова Представництва ЄС в Україні, Надзвичайний і Повноважений Посол ЄС Хюг Мінгареллі, ЄС допомагатиме Україні у розвитку креативних індустрій.

"Ми впевнені в ЄС, що креативні індустрії - це потужний двигун розвитку економіки. В Україні величезний потенціал розвитку цих індустрій. У вас багато освічених і здібних молодих людей, велика культурна спадщина. Саме тому ми в Європейському Союзі будемо всіляко сприяти тому, щоб надати вам допомогу, щоб ви могли розвивати креативні індустрії. Ми для цього рік тому запустили програму, яка називається "культурні мости", і ми маємо намір продовжити співпрацювати в рамках цієї програми", - зазначив він.

Читайте також: Нищук радить переосмислити "тоталітарне" мистецтво

Як повідомлялось, Другий щорічний міжнародний форум "Креативна Україна" є платформою для політично-експертного обговорення з метою формування державної політики у сфері культурних і креативних індустрій (ККІ). Захід сприятиме співпраці між органами влади, громадянським суспільством та різними секторами економіки, налагоджуючи державно-приватне партнерство на регіональному й національному рівнях. На форум залучено міжнародних експертів з ККІ та креативної економіки.

Організатор форуму — Міністерство культури України. Захід також реалізується за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу. Партнерами форуму є проект "Association4U", що фінансується Європейським Союзом, та ініціатива "Україна 2030: Доктрина збалансованого розвитку".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-