У Карпатах знімають фільм про Вигодську вузькоколійку

У Карпатах знімають фільм про Вигодську вузькоколійку

Укрінформ
В Івано-Франківській області, у селищі Вигода, знімають документальний фільм про вузькоколійки.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської облдержадміністрації.

"У Вигоді Долинського району знімають документальний фільм про вузькоколійки. Вартість стрічки 4 мільйони гривень. Знімає фільм кінокомпанія "Прайм Сторі Пікчерс". Фільм покаже красу та унікальність старовинних колій в Україні та Швейцарії", - повідомляє прес-служба ОДА.

За їхньою інформацією, головний герой кінокартини Олег Гудзеляк – студент-залізничник, активіст зі збереження вузькоколійок. За сценарієм фільму, головний герой подорожуватиме Боржавською, Вигодською, Поліською та Гайворонською вузькоколійками, а також поїде до Швейцарії, щоб набратися досвіду успішного збереження і сталого розвитку високогірної залізниці.

Проект здійснюється за підтримки Українського культурного фонду, швейцарського громадського мовника RTS, Закарпатської та Івано-Франківської кінокомісій.

Читайте також: Під Києвом стартували зйомки "Чорного ворона"

Відомо, що Вигодська вузькоколійка (сучасна рекламна назва — Карпатський трамвай) — це мережа гірських вузькоколійних залізниць (ширина колії — 750 мм) в Українських Карпатах, поблизу селища Вигода Долинського району Івано-Франківської області. Побудована в XIX столітті для вивозу деревини з гір. Нині діє і за первісним призначенням, і як туристичний маршрут.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-