Для Віденського балу у Львові виростили півтора мільйона чорнобривців

Для Віденського балу у Львові виростили півтора мільйона чорнобривців

Укрінформ
Віденський бал, який відбудеться 12 жовтня у Львові, прикрасять півтора мільйона живих чорнобривців, спеціально вирощених до події у різних регіонах України. 

Про це Укрінформу повідомили організатори заходу.

«Ми прикрасимо інтер’єр живими чорнобривцями, їх спеціально до балу вирощено півтора мільйона, у вигляді чорнобривця розроблено і авторський десерт, у музичній програмі є унікальна композиція – соло на бандурі у «Мелодії» Скорика, українські художники надали свої лоти на благодійну лотерею. Сподіваємось, бал у Львові стане ексклюзивною мистецькою подією», - розповіла організатор віденських балів в Україні, генеральний директор групи компаній Brandberg Марина Ігнатуша.

За її словами, бал у Львові поєднає українські та європейські класичні традиції.   

Організатори заходу переконані, що українські мотиви на віденському балу - це символічно, адже саме цього року відзначається сторіччя Західноукраїнської народної республіки зі столицею у Львові та двадцятиріччя визнання центру міста Лева надбанням світової культурної спадщини ЮНЕСКО. І віденські бали, як відомо, є світовим культурним надбанням ЮНЕСКО.  

Музичну програму представить симфонічний оркестр «Київ-Класик» під керівництвом маестро, артиста ЮНЕСКО в ім’я миру Германа Макаренка. Ведучими балу будуть Марися Горобець та Тимур Мірошниченко.

В аристократичних традиціях старої Європи бал відкриють 16 дебютантів – вони вийдуть на паркет під звуки полонезу, вальсу та краков’яку, готують дебютантів до балу відомі хореографи Андрій Дикий та Олена Балджи. 

Віденські бали є благодійними заходами: у Львові збиратимуть кошти на обладнання для дитячої лікарні Охматдит. 

Читайте також: Нацопера у жовтні запрошує на оперні та балетні вистави про мінливість кохання

Віденський бал кілька століть відбувається в багатьох столицях світу - Празі, Нью-Йорку, Римі, Токіо тощо. Сценарій балу не змінювався майже сто років. Його завжди відкривають дебютанти. Від гостей суворо вимагають дотримуватися дрес-коду - довга вечірня сукня для жінок і чорний фрак з білим метеликом для чоловіків. Дебютанткою Віденського балу може стати дівчина з будь-якого куточку світу, але лише одного разу. Претенденти проходять конкурс, де оцінюють їхнє володіння іноземними мовами, знання з історії, літератури та культури. Вони повинні довести конкурсному комітету, який обирає дебютантів, володіння мистецтвом вальсу. Дівчата, які відкривають бал, одягнені в білі сукні і обов'язково в коронах – модель корони змінюється щороку. Віденські бали відвідують королівські особи, світова еліта, під час заходу завжди збирають благодійні кошти на найбільші світові виклики. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-