В Україні розробили настільну гру про боротьбу УПА

В Україні розробили настільну гру про боротьбу УПА

Фото
Укрінформ
В Україні розроблено настільну гру, що покаже боротьбу Української Повстанської Армії проти нацистів і НКВС.

Про це повідомляє прес-служба Українського інституту національної пам'яті.

"На численні прохання ми дещо привідкриємо коробку майбутньої гри, щоб показати, з ким саме воюватимуть українські повстанці. Їхні вороги - це нацисти і совєти. Напевно саме цей елемент гри є найкращою відповіддю про причини обурення, яке лунає з Росії", - розповів голова УІНП Володимир В'ятрович.

За словами розробників, уся присутня в грі інформація про бойові з'єднання як з боку нацистів, так і з боку НКВС, які боролися проти УПА, взята з історичних джерел та відповідає реаліям.

Крім самої гри, до комплекту входить посібник, який розповідає про історію створення УПА, її головних персоналій та боротьбу, що тривала більше двох десятиліть.

"Ця інформація буде цікавою і пізнавальною не лише школярам, але й усім, хто цікавиться історією. Вона дозволяє розвінчати багато міфів, якими десятиліттями радянська пропаганда намагалася демонізувати УПА", - говорить один з розробників гри Володимир Поліщук.

Читайте також: У Запоріжжі обурилися провокаційним білбордом з обличчям вбивці лідера ОУН

Торік Український інститут національної пам’яті презентував настільну гру "Українська революція 1917-21 рр. Сто років боротьби".

Проте, як зазначають розробники, гра про УПА більш динамічна, в ній з’явилися елементи тактики та стратегії. Окрім навчальних матеріалів, які поглиблюють знання про боротьбу УПА проти ворогів, вона дає можливість дітям та підліткам відчути себе справжніми командирами повстанців.

Презентація гри відбудеться 13 жовтня в рамках фестивалю "Історія:UA".

Фото з сайту novynarnia.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-