Кириленко презентував свою книгу на Форумі видавців у Львові

Кириленко презентував свою книгу на Форумі видавців у Львові

Фото
Укрінформ
Віце-прем'єр-міністр В’ячеслав Кириленко представив свою книгу «Три розмови про Україну» на Форумі видавців у Львові. 

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу. 

«Мені видається, що вийшло добре, вийшло цікаво. Дуже відомі люди поєднані в книзі, кожен по своїй темі, але в одній книзі, яка зв'язала це все в одну розповідь про минуле і майбутнє України. Всі розмови в книзі - ексклюзивні. Все спеціально для видання обговорено, записано й адаптованого до друкованого слова», - сказав В'ячеслав Кириленко під час презентації. 

«Три розмови про Україну» - це книга, де зібрані ексклюзивні розмови з людьми, які у своїй царині доклали багато зусиль для становлення України. У книзі опублікований діалог Кириленка з Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом, письменником Василем Шклярем та діалог тележурналіста Миколи Вересня із Кириленком. 

Автор наголосив, що родзинкою книги також є світлини, які раніше ніколи не публікувались:

«І канцелярія Київського патріархату надала фото Патріарха Філарета, і пан Василь знайшов цікаві фото, і мені вдалося віднайти неоприлюднені фотографії, і Микола Вересень знайшов історичні кадри», - повідомив Кириленко, спілкуючись із читачами. 

 На презентації також був присутній Василь Шкляр.

Читайте також: В’ячеслав Кириленко відвідав Олімпійський урок на Оболонській набережній

Кириленко зазначив, що цією книгою співавтори хочуть показати, що процес боротьби українців за свою ідентичність, що триває і зараз, проходить через багато віків, яких вони торкаються в розмовах. 

Книга «Три розмови про Україну» з'явилася в книжкових магазинах на початку липня. 

Фото: Прес-служба В'ячеслава Кириленка

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-