У ВООЗ кажуть, що європейці стали жити довше

У ВООЗ кажуть, що європейці стали жити довше

Укрінформ
Тривалість життя жителів деяких європейських країн за останні 5 років зросла на рік, показники смертності істотно знизилися.

Про це повідомляє Всесвітня організація охорони здоров’я.

“Очікувана тривалість життя в Європейському регіоні ВООЗ продовжує зростати. У Європейському регіоні люди стали жити в середньому на рік довше, ніж 5 років тому. Проте існує різниця у 11,5 року між країнами з найвищою та найнижчою тривалістю життя. Рівень задоволеності життям у європейців один із найвищих у світі, але також спостерігаються виражені відмінності між різними країнами Європи”, - зазначили у ВООЗ.

Міжнародні експерти зафіксували значний прогрес у скороченні смертності від усіх причин усіх вікових категорій. За останні 15 років показники смертності в Європі знизилися на 25%. Останні дані свідчать про зниження показників смертності внаслідок основних неінфекційних захворювань - серцево-судинних, онкологічних, цукрового діабету та хронічних респіраторних захворювань.

Читайте також: У країнах Африки лютує холера - ВООЗ

Водночас, наголошують експерти, основною проблемою залишаються чинники способу життя, що впливають на смертність. Смертність від зовнішніх причин - травми або отруєння - знизилася на 12%. Через ці причин утричі частіше гинуть чоловіки, зазначають у ВООЗ.

Також експерти наголошують, що у мешканців Європи є значні проблеми з надмірною масою тіла, показниками куріння та вживання алкоголю, що також є найвищими у світі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-