У країнах Африки лютує холера - ВООЗ

У країнах Африки лютує холера - ВООЗ

725
Ukrinform
У восьми країнах Африки зафіксовано стрімке поширення вірусу холери.

Про це повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я.

"Холера є основною глобальною проблемою у сфері громадського здоров'я, але тягар і вплив захворювання найбільше спостерігається на територіях, що розташовані на південь від Сахари. У 2017 році в 17 країнах Африки було зареєстровано понад 150 тисяч випадків захворювання на холеру та 3 тисячі випадків смерті. Цього року в Африці спостерігається сплеск випадків захворювання на холеру, внаслідок чого 8 країн переживають спалахи. Уряди 49 африканських країн затвердили план дій щодо впровадження Глобальної стратегії запобігання та контролю за холерою", - зазначили у ВООЗ.

У ВООЗ наголосили, що 92 мільйони людей, що проживають в Африці й досі споживають воду з небезпечних джерел. У сільській місцевості вода часто недоступна, люди практикують відкриту дефекацію.

Читайте також: Вчені розповіли, як брудне повітря впливає на мозок

Гуманітарні кризи, зміна клімату, швидка урбанізація та зростання населення також посилюють ризик розповсюдження холери. Приймаючи план дій, країни зобов'язалися зменшити на 90% масштаби спалахів холери, надто серед вразливих груп населення та гуманітарних криз.

"Глобальна стратегія передбачає посилення епідеміологічного та лабораторного нагляду, картографування місць для лікування холери, покращення доступу до своєчасного лікування, посилення транскордонного нагляду, заохочення участі громад та використання пероральної вакцини, а також збільшення інвестицій у чисту воду та санітарії для найуразливіших громад", - наголошує ВООЗ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>