У підвалі театру Крессоні під Міланом знайшли древній клад

У підвалі театру Крессоні під Міланом знайшли древній клад

Фото
Укрінформ
Група археологів виявила в колишньому театрі Крессон в місті Комо неподалік від Мілана 27 монет, які, на думку дослідників, відносяться до часів Римської імперії.

Про знахідку повідомляється в прес-релізі на сайті Міністерства культурної спадщини, культурної діяльності і туризму Італії.

“Монети, які датуються приблизно V століттям нашої ери, були знайдені в підвалі будівлі в урні з талькохлорита. Дослідники відносять їх до пізньої Римської імперії, коли вона розкололася на східну і західну частини і піддавалася нападам варварів”, - йдеться у повідомленні.

Міністр Альберто Бонісолі заявив про те, що справжня культурна та історична цінність знахідки все ще не встановлена. На даний момент монети відправлені в реставраційну лабораторію для вивчення.

Читайте також: У Римі блискавка пошкодила пам’ятник Гарібальді

Нагадаємо, театр Крессон, який відкрився в 1870 і закрився в 1997 році, знаходиться неподалік від руїн форуму Комо - давньоримської центральній міській площі, де вченим раніше вдалося виявити інші історичні артефакти.

Раніше повідомлялося про те, що дослідники виявили в Помпеях незайману гробницю молодої жінки, яка датується IV століттям до нашої ери. Вчені припускають, що гробниця належить маловивченою культурі самнитів, які жили в цьому регіоні до римлян.

Фото з сайту beniculturali.it

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-