Франкфуртський книжковий ярмарок: що покаже Україна

Франкфуртський книжковий ярмарок: що покаже Україна

Фото
Укрінформ
Український інститут книги поділився, яким буде національний стенд на 70 Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку у жовтні 2018 року.

Про це повідомляється на сторінці події у Facebook.

“Візуально-просторова мова, пропонована для дизайну стенду, відсилає до тривалої художньої традиції конструювання лінгвістично-візуальних образів. У такій смисловій конструкції, візуальна і концептуальна композиція типографічних елементів стає акцентованим засобом формування і трансляції сенсу; типографія як медіа. Такий підхід у художній практиці активно розвивали учасники угрупування «Нова́ ґенера́ція»", - зазначається у повідомленні.

"У роботі над створенням візуально-просторової мови для стенду ми звертаємося не лише до експериментів з типографічним текстом, але й до природи і медіа цифрового тексту. Це дозволяє конструювати висловлювання додаючи процесійне генерування і фізичну взаємодію з цифровими формами тексту”, - підкреслюють творці.

Візуальний куратор стенду - Андрій Лінік.

У 2018 році Франкфуртський книжковий ярмарок відбудеться 10-14 жовтня у німецькому місті Франкфурт-на-Майні. Цей захід є щорічним. Участь у ній беруть 102 країни. Серед них і Україна.

Читайте також: На ювілейному Франкфуртському книжковому ярмарку 16 українських видавництв презентуватимуть свою продукцію

Серед учасників національного стенду – 16 видавництв: "Видавництво Старого Лева", "Фоліо", "Клуб сімейного дозвілля", "Наш формат", "Видавництво Івана Малковича "А-ба-ба-га-ла-ма-га", "Навчальна книга – Богдан", Book Chef, "Фонтан казок", "САМІТ-Книга", "КМ-Букс", "Перун", "Брайт Букс", "Либідь", "АРТ НЕЙШН", "Маміно", Агенція культурного розвитку.

Фото: Інститут української книги

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-