Ще дві планети поповнили список придатних для життя - 27.07.2018 16:44 — Новини Укрінформ
Ще дві планети поповнили список придатних для життя

Ще дві планети поповнили список придатних для життя

2461
Ukrinform
Дві нові планети  додані до каталогу, екзопланет, які вважаються потенційно придатними для життя, і науковці вважають, що вони зможуть підтримувати чужорідне життя. 

Одна з них опинилася на третьому місці у списку найбільш подібних до Землі, повідомляє CNET.

Кеплер-1652b, швидше за все, скеляста і лише на 12% більша, ніж наша планета.  "Планета Кеплер-1652b виглядає як хороший кандидат для проживання", - заявив професор Абель Мендес, який керує каталогом Habitable Exoplanets в Університеті Пуерто-Ріко в Аресібо. "Вона має помірні умови схожі на земну атмосферу”, - сказав він.

Індекс подібності до Землі базується на порівнянні маси, радіусу екзопланет та кількості енергії, отриманої від зірки. 

"На жаль, планета Кеплер-1652b знаходиться на відстані 822 світлових років і це надто далеко, щоб детальніше дослідити її найближчим часом", - додав Мендес.  

Читайте також: "Кривавий місяць": українці побачать майже всі фази затемнення

Друга планета, додана до каталогу цього місяця, - це HD 283869 b, що менш схожа на Землю, але все ж потенційно може бути придатною для життя.  "Планета HD 283869 b виглядає як маргінальний світ для проживання", - сказав Мендес. Вона майже в два рази більша, ніж Земля. "Житлові умови" дещо псує гарячий океан, що підступає до придатної для життя зони, втім, є позитив - планета має подібну до земної атмосферою, зауважив науковець. Відстань до Землі - 155 світлових років.  

Дві нові планети доповнили каталог з 55 подібних до Землі планет.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>