На пленер до "Синевиру" приїдуть європейські художники

На пленер до "Синевиру" приїдуть європейські художники

1168
Ukrinform
У національному парку «Синевир» 9-15 серпня відбудеться пленер для митців  у дикій природі. 

Захід проводитиметься в рамках проекту «Території натхнення»,  який підтриманий ЄС за програмою «Креативна Європа», повідомляє офіційний сайт НПП “Синевир”

“9-15 серпня 2018 року у національному парку «Синевир» відбудеться пленер для митців  у дикій природі. Захід проводитиметься в рамках проекту «Території натхнення»,  який підтриманий Європейським Союзом за програмою «Креативна Європа», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, учасники пленеру розмістяться в рекреаційному містечку «Рабачинка», що в однойменному урочищі. Ця місцевість розташована в оточенні мальовничої природи. Довкола -  смерековий ліс, річка Теребля, природні джерела. Над урочищем височить одна з найкрасивіших гір парку – Кам’янка (1578 метрів над рівнем моря). Неподалік живуть бурі ведмеді, для яких тут створено реабілітаційний центр. Цей спеціалізований заклад для тварин, на долю яких випало чимало випробувань, митці також неодмінно відвідають. А ще здійснять подорож до гірського Дикого озера. 

Там вони залишаться на ночівлю. Поблизу мальовничої водойми черпатимуть натхнення від природи й творитимуть. Художники навідаються й до перлини Карпат – Синевирського озера. Це водно-болотне угіддя міжнародного значення й одне з семи природних чудес України, з яким пов’язані чимало народних легенд. 

Важливою частиною пленеру стане зустріч з місцевими жителями, під час якої будуть проведені майстер-класи. 

Як зазначають у НПП "Синевир", з роботами митців усі бажаючі зможуть ознайомитися під час традиційного фольклорно-етнографічного фестивалю «На Синевир трембіти кличуть», який відбудеться у другій половині серпня поблизу Синевирського озера. 

Читайте також: У Верховній Раді розгорнули експозицію "Артвізитівка Києва"

Очікується близько десяти учасників пленеру з різних країн Європи.

Спільне прагнення учасників проекту – сприяти мобільності митців та творчих людей до сільської місцевості як джерела їхнього натхнення, і водночас - використати їхню творчу роботу для посилення місцевого розвитку, охорони природи та культурної спадщини через міжнародну співпрацю та просування краси дикої природи та багатої фольклорної культури сільських місцевостей через твори мистецтва, наголошують у НПП "Синевир”. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-