Президент: Фестивалі на кшталт «Шляхів дружби» свідчать про повернення України до Європи

Президент: Фестивалі на кшталт «Шляхів дружби» свідчать про повернення України до Європи

Фото
2291
Ukrinform
Саме такі фестивалі як «Шляхи дружби» - це культурний зв’язок і свідчення повернення України до Європи.

Про це сказав Президент Петро Порошенко під час свого звернення до глядачів, учасників та організаторів концерту «Шляхи дружби. Равенна - Київ», передає прес-служба Глави держави.

«Саме такі фестивалі як «Шляхи дружби» - це культурний зв’язок. Це повернення України до великої родини європейських народів. Тисячу років тому тут, на Софійському майдані, коли Київ був одним із центрів Східної Європи, тут було культурне життя всієї Європи. І сьогодні Україна повертається до Європи», - наголосив Президент.

Читайте також: Президент вручив державні нагороди актору Джону Малковичу та диригентові Рікардо Мутті

Глава держави зазначив, що дуже вдячний гостям, які допомогли забезпечили проведення цього свята.

«Особливо важливо, що це свято відбувається в той час, коли Україна дає відсіч військовій агресії з боку Російської Федерації. Дуже важливо, коли ми маємо підтримку всієї Європи і всього світу в нашій справі за повернення українського суверенітету над окупованими землями, і в нашій справі для того, щоб нарешті на українській землі запанував мир. І справа представників високого мистецтва є дуже важливою», - сказав Президент.

Читайте також: Порошенко: Світ вимагає звільнення Сенцова і всіх політв’язнів

Петро Порошенко також подякував тисячам киян, які зібралися на древньому Софійському майдані: «Жоден дощ, жодна негода не можуть завадити нам провести це фантастичне музичне свято. Свято міжнародне. Свято, яке поєднує Україну і Європу».

«Дійсно, коли ми кажемо Угода про асоціацію з Європейським Союзом - йдеться про політичний союз. Коли ми кажемо про співпрацю з Північноатлантичним союзом - йдеться про безпековий союз. Коли ми кажемо про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі - йдеться про економічний союз. Коли ми кажемо про безвізовий режим - йдеться про контакти між людьми», - додав він.

Президент: Фестивалі на кшталт «Шляхів дружби» свідчать повернення України до Європи

«Я твердо переконаний, що цей проект гідно виконає шляхетну місію міжнаціонального культурного взаємозбагачення. Він є прикладом високого гуманізму, він несе важливу миротворчу місію, він вшановує пам’ять жертв найтрагічніших подій сучасності», - сказав Президент.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-