Українська опера IYOV вперше прозвучала у Роттердамі

Українська опера IYOV вперше прозвучала у Роттердамі

Фото
Укрінформ
Українська музична формація NOVA OPERA повернулась із найвідомішого в Європі оперного фестивалю "Роттердамські оперні дні", на якому за всю його історію ніколи не були представлені українські проекти.

Про це Укрінформу повідомив композитор NOVA OPERA Ілля Разумейко.

«Це унікальний фестиваль. За всю його історію там ще ніколи не були представлені жодні українські проекти, а росіяни потрапляли в лайн-ап хіба в розділи відеодоповідей "Молоді композитори презентують"», - сказав він.

Виступ в Роттердамі

За словами Разумейка, сучасна українська опера IYOV прозвучала одразу на двох найбільш репрезентативних та сучасних концертних майданчиках Роттердама - у новому залі театру Nieuwe Luxor Theater та у великому урбаністичному залі Rotterdamse Schouwburg Grote Zaal.

Читайте також: В Ізраїлі проходять заходи, присвячені пам'яті Григорія Сковороди

Під час двох концертів спеціального формату Rooftop concert артисти формації Андрій Кошман та Євген Рахманін виконали 15 українських романсів: «Мені однаково» (за твором Шевченка), «Чорнії брови, карії очі», романси Лятошинського та інші.

Серед більш ніж ста подій фестивалю - ремікси на класичні постановки, прем'єри сучасних опер нідерландських, швейцарських та американських композиторів, камерні та хорові концерти та мультимедйні перформанси, і з усієї програми лише перформанс українських артистів відмічений тегом Higlight (тобто хедлайнер).

Разумейко додав, що фестиваль, запам'ятався їм патріотичним жовто-блакитним дизайном, бездоганними техніками сцени, чудовим тенісним столом у гримерках і тим, що спеціально на виступи українців з Гааги приїхав посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-