На великодній фестиваль

На великодній фестиваль "Авдіївка ФМ" завітають Жадан та Фіолет

Укрінформ
У прифронтовій Авдіївці Донецької області 8-9 квітня вперше відбудеться великодній фестиваль мистецтв "Авдіївка ФМ".

Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України, яке є співорганізатором заходу.

"Програму фестивалю розпочне велика Гаївка, забави поливального понеділка, розпис великодніх яєць. Гості свята зможуть побачити виставку робіт місцевих художників, які були створені у рамках проекту "АРТ-студія" під керівництвом художника, представника благодійної ініціативи "Heart for Ukraine" Алана Мейера (Берлін) та художниці Анни Статіви (Краматорськ)", - йдеться в повідомленні.

8 квітня молодіжні колективи Авдіївки презентують свої вистави на соціальну тематику, які вони готували самостійно та за підтримки українських режисерів з проектів "В.І.Д.Л.І.К" (Київ), "Enter.Ua" (Львів), "Театру переселенця" (Київ), "Lutsk junior theatre" (Луцьк), "Склад 2.0" ( Львів).

Крім Фестивалю шкільних театрів гості побачать професійні постановки: 8 квітня - соціальну п'єсу "На межі" від театру-студії ім. А. Гауді (Київ); 9 квітня -  виставу "Політично ненадійний" від "Чесного театру" (Київ).

У музичній програмі фестивалю - творчі колективи Авдіївки та Донецької області, молодіжні та професіональні гурти з різних куточків України. Виступатимуть також  Анжеліка Рудницька, Яна Заварзіна, Борис Севастьянов, гурти "Шпилясті кобзарі", "Папа Карло", "Жадан і собаки в космосі", "Фіолет", "Очеретяний кіт", проект "АРТЕRІЯ" та інші.

Читайте також: На Великдень адмінмежу з Кримом пильнуватимуть літаки

У бібліотеці ПрАТ "АКХЗ" відбудуться літературні читання та презентації книг за участю українських письменників та поетів Сергія Жадана, Дмитра Лазуткіна, Ірини Цілик, Артема Полежаки, Максима Потапчука, Вікторії Амеліної.

Учасники фестивалю зможуть взяти участь у майстер-класах з декоративно-ужиткового мистецтва від майстрів з Авдіївки, Нетайлового, Харкова та Краматорська. Для дітей працюватиме дитячий простір від БФ "Посмішка дитини".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-