Виставку картин художника-аутиста представили у Чернівцях

Виставку картин художника-аутиста представили у Чернівцях

Фото
Укрінформ
У Чернівцях, в одній із галерей міста, відкрилася виставка юного буковинського художника Данила Гулька, хлопчика з розладом аутистичного спектру. Усі картини він присвятив своїй улюбленій стихії - воді.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Тринадцятирічний буковинець із села Заволока (Сторожинецький район) вперше спробував себе у художньому мистецтві ще два роки тому. Відтоді щотижня  малює імпресіоністичні картини, не пропускає жодного заняття.

"Моя Вода" - це друга персональна виставка Данила. На ній представлено 17 робіт, над якими працювали близько року. Ми не обирали спеціально воду темою виставки. Але вийшло так, що Данило здебільшого писав саме про неї. Таким чином і обрали тематику. Акрил, полотно та особливий стиль творення свого власного світу допомагають йому жити щасливіше, спокійніше та активніше", - розповіла наставниця хлопця Христя Венгринюк.

Виставка картин унікального юного художника-аутиста

Роботами Данилка захоплюються в Італії, Польщі, Франції та Америці. Серед представлених робіт - картина про Крим "Місячне Чорне море", яка минулого року перемогла на конкурсі в Італії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-