У Мистецькому Арсеналі відкрилася виставка, присвячена Революції гідності

У Мистецькому Арсеналі відкрилася виставка, присвячена Революції гідності

Укрінформ
У Мистецькому Арсеналі в Києвіу неділю відкрилася виставка присвячена учасникам Революції Гідності - творчим особистостям «Переведи мене через Майдан».

Участь у відкритті виставки взяли Президент Петро Порошенка разом з дружиною Мариною, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Мистецтво учасників Революції гідності народжене у вихорі бурхливих подій від неймовірно сильної любові до України. Тільки митці завдяки дарованому Господом таланту бачать події настільки яскраво, настільки багатогранно, що допомагають відчути та осмислити це всім іншим», - сказав Президент на церемонії відкриття.

Глава держави зауважив, що серед учасників Майдану було чимало творчих особистостей. Він нагадав про наймолодшого Героя Небесної сотні Назарія Войтовича, який  навчався  на  дизайнера і любив живопис, та про Валерія Брезденюка, який володів унікальною технікою малювання на воді і своїм даром вразив усю країну, взявши участь у шоу «Україна має талант». Порошенко додав, що Володимир Мельничук фільмував відео та робив фото у найгарячіших точках Майдану, а у багатьох проектах, присвячених Революції Гідності та Героям Небесної Сотні, центральне місце займають твори Тетяни Чепрасової.

На виставці у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» представлені роботи відомого художника Тараса Більчука. Сюжети його картин пов'язані з Україною княжої доби, добою козацтва. Його роботи  відомі в США, Канаді, Росії, Японії, Франції, Парагваї, Швеції, Польщі, Англії.

Читайте також: Президент вручив орден Героїв Небесної Сотні доньці художника Тараса Більчука

Крім того, на виставці представлені мистецькі твори 17-річного активіста Євромайдану Назарія Войтовича, Володимира Мельничука, луганчанки Тетяни Чепрасової, фотографа Олександра Тимошенка.

Глава держави  подякував дружині та доньці художника Тараса Більчука за надані роботи та зазначив, що всі експонати виставки заслуговують на те, щоб бути представленими в Музеї Революції Гідності.

Тарас Більчук - учасник революції Гідності, учасник студентської революції на граніті. 13 років проживав у Сполучених Штатах Америки. В 2013 році повернувся до України, був активним учасником Революції гідності. Помер  влітку минулого року в рідному селі на Рівненщині.

Експозицію виставки «Переведи мене через Майдан»  можна переглянути до 25 лютого у Мистецькому Арсеналі. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-