Чернігівський театр покаже у столиці

Чернігівський театр покаже у столиці "Баладу про Крути"

Укрінформ
З нагоди 100-річчя бою під Крутами Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка у понеділок, 29 січня, покаже в Києві прем'єру "Балада про Крути".

Про це повідомляє Український інститут національної пам'яті. 

"Прем'єра вистави "Балада про Крути" у постановці художнього керівника театру Андрія Бакірова відбудеться на сцені Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка. Це, з одного боку, документальне відображення буремних історичних подій, що відбувалися в Україні у 1917-1918 роках, з іншого - натхненний реквієм мужності й самовідданості юних патріотів молодої Української держави", - ідеться в повідомленні. 

"Балада про Крути" є сценічною версією однойменного твору чернігівського літератора Анатолія Покришеня. У виставі задіяні понад 120  учасників - з театру ім. Т. Шевченка, обласного молодіжного театру, обласного дитячого (лялькового) театру ім. О.Довженка, академічного народного хору обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Читайте також: У Києві з'явилися сіті-лайти до 100-річчя бою під Крутами

У сценічному оформлені вистави використані документальні кадри реальних подій того часу, фотографії загиблих захисників незалежності України. Прототипом декорацій стали об'єкти Меморіального комплексу "Пам'яті героїв Крут". Одяг, зброя та інший реквізит максимально наближені до реально існуючих у той історичний період.

Постановка здійснена сприяння Міністерства культури України та Чернігівської ОДА.

Фото: @uinp.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-